Kim jesteśmy

Projekt bazy lokacji powstał z pasji do scenografii filmowej, architektury oraz zamiłowania do całego tego rozgardiaszu nazywanego potocznie produkcją filmową.

Aby przyspieszyć i usprawnić poszukiwania lokacji, 10 lat temu, jako pierwsza firma na polskim rynku, udostępniliśmy naszą bazę lokacji online.

Dzisiaj działamy jako agencja pośrednicząca pomiędzy właścicielami unikalnych miejsc a ekipami filmowymi. Zgromadzone lokacje wynajmujemy na potrzeby filmów fabularnych, reklamowych, produkcji TV, jak również sesji fotograficznych czy eventów.

Potrafimy sprostać wyzwaniu każdego scenariusza, dlatego nawet jeśli w naszej bazie nie ma odpowiedniej lokalizacji, nasz scout może w każdym momencie wyruszyć na poszukiwania.

Lokacjami zajmujemy się kompleksowo: od scoutingu przez konstruowanie i podpisywanie umów najmu, organizację pozwoleń na zdjęcia, po nadzór nad lokacją w dniu zdjęciowym.

Naszą ideą jest aby obydwie współpracujące strony, właściciel lokacji oraz producent, dobrze wspominały zrealizowany projekt.